Vår personal

Nedan finner ni några av oss som arbetar på Ramax och kontaktuppgifter till respektive person

Administrativ organisation:

Lars Torstensson

Ägare och VD

E-post: lars@ramax.se
Telefon: 0303-40 48 31
Mobil: 0705-29 23 99

Andrej Poswiatowski

Ägare, administration, inköp och försäljning, Verkstadschef

E-post: andrej@ramax.se
Telefon: 0303-40 48 32
Mobil: 0707-56 04 16

Elisabeth Bodo

Ekonomi och administration

E-post: elisabeth@ramax.se
Telefon: 0303-40 48 33
Mobil:

Daniel Torstensson

Administration, inköp och försäljning

E-post: daniel@ramax.se
Telefon: 0303-40 48 34
Mobil:

Rickard Almqvist

Administration, inköp och försäljning, Hemsida

E-post: rickard@ramax.se
Telefon:
Mobil:

Verkstadsansvariga:

Magnus Björkman

Produktionstekniker

E-post: magnus@ramax.se
Telefon:
Mobil:

Fredrik Carlbom

Produktionstekniker

E-post:
Telefon:
Mobil: